Firemní politika

„Motorem naší práce je spokojený zákazník.“

1

PRÁCI STAVÍME NA JASNÝCH ZÁKLADECH

Všichni naši zaměstnanci mají vytvořen prostor pro osobní rozvoj v oboru. Každý z nich získává jistotu a perspektivu dlouhodobé a uspokojující práce. Včetně pracovního zázemí.

2

ZDANÍ KLAME, MY VŠAK NE

Chceme, aby nás zákazník vnímal jako dlouhodobě spolehlivého a stabilního partnera. Partnera, který je schopen rychle reagovat na jeho podněty. A partnera, jehož služby jsou vždy spolehlivě provedeny.

3

ZAMĚSTNANCŮM DÁVÁME HRST JISTOTY, NE PYTEL NADĚJÍ

Základem naší práce je individuální přístup k zákazníkům a kvalita. Uvědomujeme si, že pouze 100% odvedená zakázka, rychlá reakce na požadavky,uspokojená očekávání zákazníka a promyšlený servis – zázemí pro vytvořené dílo –povede k naší stále vedoucí pozici na trhu..

4

NEUSÍNÁME NA VAVŘÍNECH

Zavazujeme se k neustálému zlepšování systému managementu kvality, prostředí a bezpečnosti práce i dodržování jeho základních zásad.

5

JDEME RUKU V RUCE S FIREMNÍ POLITIKOU

Podstatou filozofie naší společnosti v oblasti životního prostředí je motto: „Jsme nedílnou součástí společnosti a uvědomujeme si, jak spolupůsobíme na naše okolí a zaměstnance. Myslíme si, že i malý pozitivní vliv na životní prostředí má zásadní význam.“

6

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ NÁM NENÍ LHOSTEJNÉ

Hlásíme se k neustálému zlepšování životního prostředí, prevenci znečištění a k souladu s právními i jinými předpisy a požadavky v oblasti životního prostředí.